View Single Post
Old 01-05-2006, 07:00 AM
Danice Danice is offline
Member

Buna dimineata doamnelor si domnilor!

Astazi m-am trezit cu chef de vorba, dupa cum se poate observa...

Ma numesc Danice - si asta ati observat cred - si sunt o fire activa, optimista, iubitoare de frumos si de nou, imi place sa caltoresc, sa fac fotografii, sa prelucrez imagini si sa fac cadouri celor dragi...

Iubesc copiii, as vrea sa ii stiu pe toti in siguranta si fericiti, as vrea sa le pot oferi o viata frumoasa, o lume sigura si fara atatea probleme. Mi-au placut intotdeauna copiii, insa dupa ce i-am avut pe ai mei sentimentul acesta a devenit foarte acut, simturile mi s-au ascutit iar lumea mea si-a schimbat centrul de greutate. Si pentru ca toate gandurile mele gravitau doar in jurul acestui subiect, am inceput sa lucrez pentru copii. La inceput a fost un hobby, apoi, treptat, am descoperit ca asta e ceea ce vreau sa fac cu adevarat, de dimineata pana seara, nu numai in timpul liber...

Cativa ani buni am cochetat cu ideea unei firme proprii si anul trecut mi-am pus proiectul in aplicare. Sunt inca la inceput, dar imi place ce fac si sper ca place si celor din jur, copiilor mai ales, desi nici parintii nu sunt de neglijat pentru ca doar prin ei pot ajunge lucrurile facute de mine la copii ...

Voi?

Benice, tu "cine" esti? Am vrea sa te cunoastem mai bine...

Danice
Reply With Quote