View Single Post
Old 10-31-2008, 06:34 PM
italianul italianul is offline
Junior Member

Un salut tuturor !
<DIV></DIV>
<DIV>Inteleg ca nimeni nu iti va da niciodata "mura in gura" , dar as avea nevoie de ceva sfaturi , cam ce ar "functiona" in Romania in acest moment de criza mondiala .</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Detin un teren de 450mp , in cartier , langa blocul meu in Romania .</DIV>
<DIV>M-am gandit ca as putea deschide mai multe activitati , dar una la care ma gandesc cel mai mult ar fi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ospalatorie auto moderna , 3 linii spalare - aspirare, 4 angajati , 10 locuri parcare , loc de asteptare cu banci ,masa, automat bauturi(cafea,apa..etc),ziare zilnice la dispozitia clientului ... etc .. Cand vine clientul sa spele masina , sa nu "simta" cand trece timpul . Langa spalatorie ar mai putea fi deschis un mic magazin de piese auto ( cauciucuri , ulei , diverse accesorii auto ..etc ). Oferte pentru multiple spalari , publicizari radio local , cred ca ar fi o idee pe care clientul o va aprecia .</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ar mai fi o posibilitate , o benzinarie cu 4 pompe . Nu stiu cum functioneaza cu franciza petroliera .</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>V-as ruga sa-mi dati idei daca este profitabil, sau ce altceva s-ar mai putea face .</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Multumesc anticipat</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>Edited by: italianul
Reply With Quote