View Single Post
Old 11-22-2007, 05:41 PM
MeTeoR MeTeoR is offline
Member

Foarte foarte frumos ... nu pot spune mai mult decat ca asta este o poveste care imi place. Ador povestile celor care au inceput cu nimik doar cu vointa si au creat un sistem de afaceri bazat doar pe cunoasterea si perseverenta lor. Asa au inceput si mari magnati asa ai inceput si tu, asa o sa incep si eu. Toata povestea asta ai putea sa o incadrezi intr-un blog deoarece acolo oamenii au mai multa rabdare sa citeasca tot decat au sa citeasca intr-un forum

Trebuie sa recunosc ca sunt un impatimit al motoarelor si astept cu nerabdare vremea cand voi reusi sa imi cumpar primul meu motor, ci nu scooter

In rest ce pot sa spun... e un topic destul de reusit dar ma simt nevoit sa iti zic un lucru.L-ai facut putin cam lung pentru un forum. Nu uita ca unii oameni prefer bucata de placinta decat sa cumpere toata placinta cu toate ca asa este mai iesftin

P.S. Eu as mai lucra putin la situl ala ca nu prea e bine facut . Apeleaza la o firma de specialitate , sau dak chiar ai apelat la una, ti as recomanda sa o schimbi

Reply With Quote