Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Parteneriate

Parteneriate Cauti un partener de afaceri? Poate il gasesti aici ...

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-18-2007, 06:46 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Send a message via Yahoo to giurgiu

Colaborarea pe care doresc sa o propun se refera la dezvoltatea unor servicii de turism medical , eventual balneo-turism medical.

Detalii despre mine si activitatea mea , puteti gasi pe
www.giurgiugheorghe.ro

Problema medicala pe care noi o rezolvam in prezent cu rezultate exceptionale, se refera la boala de piele psoriazis
In acest moment discutand despre psoriazis, eu nu vin cu teorii,lucrari si asa mai departe. Eu vin cu un lucru concret si anume cu Deniplant. (www.deniplant.ro)
Exista si doua forumuri de discutii pe acesta tema:
www.psoriazis-deniplant.myforum.ro
si www.deniplant.ro/forum
Acolo sunt prezenti o parte din cei care folosesc acum acest produs si puteti citi parerile lor.

In afara de pacientii din Romania, in acest moment mai sunt si din SUA, Canada, Spania, Franta, Italia,Luxemburg,Germania,Turcia,Israel.
Acestora le trimit acum prin posta ceaiul Deniplant deoarece nu am rezolvat problema cazarii si asigurarea unui sejur.
Conform statisticilor medicale intre 2 si 4% din populatie sufera de aceasta boala. Acestui segment dorim sa ne adresam.

Cautam un partener care sa aiba posibilitatea de a oferi bolnavilor din strainatate un pachet de servicii in care sa intre :
1. Rezervarea de bilete la avion sau autocar pentru depalasarea in romania
2. Preluarea acestora (daca vin cu avionul) de la aeroport si cazarea lor.
3. Asigurarea unui sejur turistic in romania.

Acestor pacienti noi le oferim ceaiul Deniplant si in functie de optiunea lor va trebui sa le putem oferi posibilitatea sa vina lunar sau cel putin trimestrial in Romania

In afara de acest aspect legat de psoriazis , am intentiona realizarea unor servicii de Turism Medical International sau Balneoturism medical international, in care sa putem asigura servicii medicale competitive(servicii stomatologice,servicii de chirurgie plastica,tratamente antiaging, etc.)

In masura in care considerati ca am putea dezvolta acest
parteneriat,astept un raspuns pentru stabilirea detaliilor
Reply With Quote
Old 07-17-2007, 12:46 PM
wizsoft wizsoft is offline
Member

Deniplant.ro nu e online de cateva zile...
Reply With Quote
Old 07-17-2007, 02:04 PM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Send a message via Yahoo to admin

Ba vad ca merge.
Old 07-17-2007, 03:31 PM
Super Moderator

Depinde de serverul care iti asigura legatura la internet .Cred ca trebuie sa-l urechezi si sa-i spui sa-ti asigure o legatura serioasa .
Am observat si la altii ca se intampla acest lucru. Dupa ce au vorbit s-a rezolvat. Stii proverbul :" copilul care nu plange , nu primeste de mancare."
Reply With Quote
Old 09-08-2009, 01:09 PM
coloradobroker coloradobroker is offline
Junior Member

Buna ziua D-le Giurgiu,
Intamplator am dat peste ideea dumneavoastra.
Detin o pensiune turistica in zona Bran , sotia mea are un salon de masaj si cosmetica in cadrul pensiuiii.Mentionez ca pregatirea ei in domeniu a facut-o in USA.La un moment dat chiar ne-am gandit la ceva similar cu ce ati ati mentionat dumneavoastra , mai mult decat atat ne gandeam la cursuri de pregatire in toate tratamentele de masaj pe care le stapaneste ,multe dintre ele neexistand la momentul acual in ro.
Va rog sa imi spuneti daca ati avut vre-un succes in demersul dumneavoastra si daca nu daca aveti idee de parteneri in ce a ce cred eu a fi o buna idee.
Va multumesc
Reply With Quote
Old 09-08-2009, 01:38 PM
Super Moderator

Putem discuta detalii pe giurgiu@deniplant.ro
Reply With Quote
Old 09-08-2009, 03:08 PM
coloradobroker coloradobroker is offline
Junior Member

Va multumesc pentru raspuns , se pare ca nu va pot contacta pe aceasta adresa de mail sau eu nu sant asha bun in calculatoare .Pentru inceput puteti vizualiza pensiunea la www.ebran.ro si va rog sa ma contactati la coloradobroker@yahoo.com
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules