Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > MLM (network marketing)

MLM (network marketing) Stiri, discutii, noutati

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-10-2007, 08:38 PM
alexnicolita alexnicolita is offline
Junior Member

* Oportunitatea potrivită pentru dumneavoastră
-vă oferă posibilitatea de a lucra atunci când doriţi
având şi timp pentru familie şi prieteni, precum şi oportunitatea
de a câştiga un venit suplimentar necesar
* Susţinuţi de produse pe care le veţi îndrăgi
-peste 46 de ani de experienţă şi sute de brevete
* Network marketing si desfăşurarea afacerii prin intermediul internetului
* Dezvoltare personala
-materiale suport şi seminarii de instruire oferite pentru a spori dezvoltarea afacerii tale,
pentru a-ţi îmbunătăţi abilităţile de lider,
şi pentru a te sprijini să dezvolţi tehnici de comunicare.
Este decizia dumneavoastră – dumneavoastră alegeţi
Contact: Telefon: 0722203400, e-mail: alex.nicolita@yahoo.com sau pe yahoo messenger, id "alex.nicolita"
Reply With Quote
Old 10-19-2007, 11:15 AM
Gabi Gabi is offline
Junior Member

Rog detalii

La randul nostru suntem intr-o afacere beton fara obligatii
Daca te intereseaza trimite mail la ga9091@gmail.com

Multumesc
Reply With Quote
Old 10-19-2007, 07:12 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Send a message via Yahoo to giurgiu

Teorie multa, poate chiar prea multa.
Daca vreti sa convingeti oamenii sa intre in acest sistem , demonstrati ca voi ati reusit sunteti feritici cu cat castigati si in cat timp ati realizat acest lucru.
Omul este satul de afaceri cu imbogatire peste noapte chiar daca este intr-un sistem patentat de americani de peste 70 de ani.
Reply With Quote
Old 09-30-2009, 03:28 PM
danteo74 danteo74 is offline
Junior Member

Smile

Quote:
Originally Posted by giurgiu View Post
Teorie multa, poate chiar prea multa.
Daca vreti sa convingeti oamenii sa intre in acest sistem , demonstrati ca voi ati reusit sunteti feritici cu cat castigati si in cat timp ati realizat acest lucru.
Omul este satul de afaceri cu imbogatire peste noapte chiar daca este intr-un sistem patentat de americani de peste 70 de ani.
Tocmai asa este ideea, nu se castiga peste noapte, de asta nu se baga multa lume. Daca ar mai aparea un Caritas acuma, sunt convins ca se vor mai gasi naivi.
In MLM trebuie sa muncesti si sa perseverezi. Multi oameni s-au obisnuit sa mearga la un serviciu, unde unii chiar si stau degeaba cate 8 ore(cum stau eu intr-un showroom, daca imi intra 5 clienti pe saptamana), dar sa ia un salar sigur, fie el si de 600-700 de ron(bine, eu iau mai mult, deci stau mai scump). In MLM mai trebuie sa si dai telefoane, sa te mai si intalnesti cu cateva persoane, sa le prezinti un plan, etc. Iar mie mi-a placut sa fac si treaba asta. Daca tot sunt sociabil, de ce sa nu fac si bani din treaba asta?
Reply With Quote
Old 10-09-2009, 08:58 AM
bogdanescu bogdanescu is offline
Member

Daca ati facut asa multi bani, de ce mai stati pe forumuri, facandu-va reclama?
Reply With Quote
Old 11-19-2009, 03:35 PM
jodi2440 jodi2440 is offline
Junior Member

Smile

Quote:
Originally Posted by bogdanescu View Post
Daca ati facut asa multi bani, de ce mai stati pe forumuri, facandu-va reclama?
Un lucru care nu-l intelegi nu ai cum sa-ti dai cu parerea despre el...de unde stiu?este diferenta in a-ti face reclama si a recruta...iar in cazul in care nu este nimic de spus in favoarea topicului eu stiu ca este offtopic..dar de..romani ne nastem..ramane sa vedem cum murim
Reply With Quote
Old 06-02-2010, 10:57 PM
ro_jordache ro_jordache is offline
Junior Member

Quote:
Originally Posted by danteo74 View Post
Tocmai asa este ideea, nu se castiga peste noapte, de asta nu se baga multa lume. Daca ar mai aparea un Caritas acuma, sunt convins ca se vor mai gasi naivi.
In MLM trebuie sa muncesti si sa perseverezi. Multi oameni s-au obisnuit sa mearga la un serviciu, unde unii chiar si stau degeaba cate 8 ore(cum stau eu intr-un showroom, daca imi intra 5 clienti pe saptamana), dar sa ia un salar sigur, fie el si de 600-700 de ron(bine, eu iau mai mult, deci stau mai scump). In MLM mai trebuie sa si dai telefoane, sa te mai si intalnesti cu cateva persoane, sa le prezinti un plan, etc. Iar mie mi-a placut sa fac si treaba asta. Daca tot sunt sociabil, de ce sa nu fac si bani din treaba asta?
felicitari! asta demonstreaza ca esti o persoana activa, iar faptul ca ai un al doilea job e de admirat. Sunt curioasa insa ce in ce tip de MLM activezi?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules