Go Back   Forum Afaceri > Discutii generale > Sport

Sport Sporturi preferate, competitii, rezultate, stiri

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 04-29-2006, 09:00 PM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Baietii lui Vasile Stanga au spulberat opozitia echipei portugheze Sporting Horta, pe care au invins-o cu 34-27, diferenta de 7 goluri fiind suficienta pentru a anula infrangerea din jocul tur (21-26), in urma cu o saptamana, in Insulele Azore.

La aceasta partida au asistat 5 mii de suporteri, printre care si echipa de fotbal Steaua, antrenorul Cosmin Olaroiu si finantatorul Gigi Becali.

Presedintele FC Steaua, Marius Lacatus, a fost de asemenea, la meci dar si-a ales in tribuna un loc diferit de cel al patronului Becali.

De altfel, finantatorul Stelei a declarat, inaintea acestei partide, ca ii va premia cu 20.000 de euro pe handbalisti, daca acestia vor castiga Challenge Cup.

HotNews
Old 01-21-2007, 12:33 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Mai e putin si se face un an si nu a postat nimeni la acest subiect , desi se spune ca la sport se pricepe toata lumea.

Ei bine eu nu ma pricep pentru ca fotbalul nu mi-a placut de mic.
Eram prea mic si nimeni nu ma lua in echipa si asa am pierdut ocazia sa devin mare fotbalist. Si mai era o problema, faptul ca tata imi zicea sa nu merg la fotbal ca-mi rup pantofii si nu-mi mai cumpara altii!
Apoi cand am crescut am ajuns la concluzia ca a sta in fata televizorului si a urmarii cum alearga unii dupa o minge, e o pierdere de timp si mai bine citeam o carte sau mesteream ceva la electronica

Acum cand mai am un pic si fac 50 de ani pot spune ca nu mi-am schimbat modul de gandire si daca pana acum nu m-am indragostit de sport , de aici in colo nici atat

Va las pe voi oameni de afaceri care sunteti pasionati de acest sport sa ne povestiti cu e cu "microbul"
Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules