Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Afacerea mea

Afacerea mea Aveti o afacere? Aveti nevoie de un sfat? Aici e locul.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-15-2007, 12:35 PM
lacra804 lacra804 is offline
Junior Member

Bun gasit tuturor! Intentionez sa-mi deschid o firma, mai bine zis un magazin online, dar nu stiu nimic despre acest tip de afacere...multa lume mi-a zis ca ar merge bine, dar eu nu stiu ce sa fac pana nu am ceva documentatie in domeniu...am citit destul de mult din ce ati scris voi pe aici, si am vazut ca aveti cunostinta de f multe lucruri legate de afaceri in general, asa ca poate ma puteti ajuta si pa mine...please!
<DIV>as vrea sa stiu cam ce suma de bani mi-ar tb pentru inceput...tb sa infiintez o firma, asta costa vreo 10 mil, apoi? cum se procedeaza cu facutul site-ului, pagina web, chestii din astea?daca a mai parcurs pasii astia cineva, va rog, poate imi dati si mie niste sfaturi...ms mult...</DIV>
Reply With Quote
Old 04-16-2007, 01:45 PM
vioxx vioxx is offline
Junior Member

Da,trebuie sa-ti faci firma.Cat despre site(catalogul online) si instalatul pe web pot sa te ajut eu.
Reply With Quote
Old 04-16-2007, 03:20 PM
Junior Member

da? ms mult de tot...pai sa-mi zici cam cat ma costa site-ul asta, , ce anume poti tu sa faci pt mine: programare sau sa cumpar un soft( care varianta crezi ca e mai buna si mai ieftina), design....ai putea sa fii webmaster? daca da, cam care-i suma la care te-ai gandit? Nu stiu daca avem voie sa vb despre astea aici, dar contacteaza-ma pe mail, il gasesti la profil pers........daca am gresit postand acest anunt, imi cer scuze d-le admin,.....
Reply With Quote
Old 04-16-2007, 03:24 PM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Este ok sa postati aici, este forum de afaceri, deci orice discutie despre o afacere este binevenita. Puteti sa discutati aici si detaliile, mai aflam si noi cate ceva[img]smileys/smiley2.gif[/img]
Old 04-23-2007, 05:37 PM
Junior Member

e bine atunci....astept raspuns de la Vioxx, sa-mi spuna care sunt cerintele lui..sau poate ma ajuti gratis? nu prea se mai gasesc oameni dezinteresati, din pacate....dar nu-i asta o problema.... acum as mai fi in cautare de grafician, care sa ma ajute sa prelucrez niste imagini..este cineva pe aici care face asa ceva? daca da, astept un raspuns pe privat, sa discutam detaliile....
Reply With Quote
Old 05-09-2007, 09:30 PM
iovo2003 iovo2003 is offline
Member

Mai lacra, vezi ca esti pe un drum gresit, vrei sa deschizi un magazin on-line dar nu spui si probabil nu sti inca ce vei vine prin el, ceea ce este cel ma important. Daca te intereseaza vezi celelalte sectiuni undemi-am dat cu parerea la cativa doritori ca tine de on-line.
<DIV>Ia aminte, in pasul 1 cel mai important lucru este ce vreau sa vand on line si daca acest lucru este fezabil, pasul cu crearea site-ului, este printre ultimii indemararea unei astfel de afaceri. Si nu uita ca sunt multi ageamii care se dau drept web-designer/web master dar nu stiu cu ce se mananca un site, mai ales cu destinatie magazin on-line care este unul special, asa ca alege omul potrivit. Succes!</DIV>Edited by: iovo2003
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules