Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Vreti sa incepeti o afacere si nu stiti care sunt primii pasi? Intrebati aici.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-07-2006, 11:00 AM
prusu83 prusu83 is offline
Junior Member

Nu ma intereseaza o idee de afacere gen magazin, etc. Caut o varianta de a colabora cu cineva: ex de a vinde produsele lor.

Astept oferte si mesaje private.

Paul
Reply With Quote
Old 12-14-2006, 03:06 PM
costin212 costin212 is offline
Member

Salut, hai sa discutam despre ce este vorba.O poti numi colaborare, dar aceasta colabora se va desfasura doar pana vei face primii bani, adica maxim 3 saptamani.

Uite-te aici si pentru orice intrebari te astept bucuros pe mess, telefon sau mail

In plus, pentru orientare, iti ofer o carte gratuita care sa te ajute in deciziile tale.Completeaza formularul de pe site si la rubrica "Comentarii" scrie "DETALII" si vei primi absolut gratuit o carte care iti va prezenta ideea de baza a afacerilor online promovate de mine
Reply With Quote
Old 12-18-2006, 04:58 PM
COSMIN MIHAI COSMIN MIHAI is offline
Junior Member

Te astept pe mlm.Ma gasesti acolo.id de mess:cosmin_mihay@yahoo.com
Reply With Quote
Old 02-27-2007, 03:15 PM
roxi_iri roxi_iri is offline
Member

Eu vreau sa aduc produse din Turcia - imbracaminte pentru copii
Daca va intereseaza va trimit detalii.
Reply With Quote
Old 02-27-2007, 04:09 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Interesanta ideea si cred ca vei avea sanse daca vei sti ce sa aduci
Iti sugerez sa te interesezi mai intai care sunt conditiile de a aduce un produs dintr-o tara care nu este UE intr-o tara ca a noastra care este in UE

Astept sa ne spui ce vinzi sa venim sa cumparam si noi, mai alesc ca unii mai avem copii mici
Reply With Quote
Old 02-28-2007, 07:10 AM
Member

Multumesc si va tin la curent!
Reply With Quote
Old 02-28-2007, 07:35 AM
Member

As dori totusi sa gasesc colaboratori, distribuitori in toata tara pentru a vinde aceste produse.Cam ce discount ar trebui sa ofer la distributie pentru a vinde cat mai bine aceste produse?
Reply With Quote
Old 02-28-2007, 12:39 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Deja vrei amanunte.
Vezi cum te intelegi cu ei sa-ti convina si tie si lor
Uneori distributia e mai grea de cat productia sau achizitia
Reply With Quote
Old 03-01-2007, 10:50 AM
beauty car srl beauty car srl is offline
Member

uite iti dau eu o idee, firma mea importa un produs nou pe piata romaneasca si anume pilula de crestere a cifrei octanice, asta insemnand ca o pilula aruncata in rezervorul unei masini ii scade consumul de combustibil cu 7-14% . cu cat masina e mai veche cu atat economisesti mai mult. este un produs certificat, inventat de nasa. in plus curata motorul si nu ataca. nu ma intereseaza multi level si alte bazaconii de genul asta. ma intereseaza colaboratori care vor sa vanda pilula cu pricina in marile centre comerciale. adica faci contract cu ceva gen metro, carefour, cora sau cu magazinele de piese auto...etc....comisioane avantajoase si nu ai prea mult de munca, doar sa faci contracte. o alta idee ar fi sa vinzi utilaje pentru spalatorii auto. acum de cand suntem in UE toate restaurantele si institutiile publice, macelarii, benzinarii, spalatorii etc au nevoie de utilaj pentru depurare si reciclare ape...OBLIGATORIU!!! nimeni nu are asa ceva. noi importam!!! voi le vindeti. cred ca urmatorii ani o sa fie vanzari uriase. comisioanele sunt deosebit de bune avand in vedere ca pretul unei astfel de chestii nu e mic. uite eu ti-am dat 3 idei...tu poti alege. mergi si vezi situl meu si contacteaza-ma . sunt gasibil si pe yahoo messenger pentru a discuta. astept colaboratori seriosi care
vor sa faca bani.(dupa cum va dati seama nu trebuie investit decat timp si curaj) beauty_car_srl@yahoo.com
Reply With Quote
Old 04-08-2007, 11:56 PM
Solo autos Solo autos is offline
Junior Member

BAI beauty car srl, TU CREZI CA LUMEA IN ROMANIA O MANCAT DE PE JOS CU IDEILE TALE CA MASINA VECHE VA CONSUMA MAI PUTIN CEI FACI TU VI SI MIO IMPINGI ,SAU I BAGI APA INCOL DE BENZINA, CU MARFA TA LUAM BATAIE DE LA LUME ZICE CA LE DAM TEAPA BAGA PILULA AIA SI LI SE INFUNDA JIGLERU LA CARBURATOR,SAU CONDUCTELE SI NU UITA ROMANII ACIA NUS PROSTI CA PE DINCOLO AICI IN ROMANIA SMECHERIA E LEGALA
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules