Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Afacerea mea

Afacerea mea Aveti o afacere? Aveti nevoie de un sfat? Aici e locul.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-18-2008, 01:33 PM
STALP STALP is offline
Member

iat tu roxi ,,,,,,,,aici nu e discrimanare de femei , barbati ........rusine nu trebuie sa ai , ptr ca esti privita la fel ca ceilalti, cineva care vrea sa si croiasca un drum in viata , si inca ceva , prezrvativele sint la moda , pe gustui arome si nu mai stiu eu ce , deci ai de unde alege si in functie de locul unde postezi aparatul pui si sortimentul numai ca se cauta cele mai ieftine , pina se intaresc si gusturile la noi incearca cu cele simple .........
Reply With Quote
Old 02-18-2008, 01:50 PM
STALP STALP is offline
Member

si inca ceva roxi nu crezi ca de la 38 de euro pina la 119 euro nu e cam mult?am gasit pag firmei din zaragoza , sa ti mai spun ca e la citiva km de mine?
Reply With Quote
Old 02-18-2008, 01:59 PM
Julian000 Julian000 is offline
Member

http://www.difresh.com/....da....insa nah...transport...taxe daca face import la ele...nah....se mai pune ceva la aia 38...insa cam asha e....cam mult peste...insa la pretul ala te poti folosi tu de ele relativ lejer fara sa faci din asta ceva gen "francising"...adik fara colaborari...acopera si vezi sa fie piata saturata in zona ta si apoi mai vezi ce si cum. Oricum....uita`te la link`urile care ti le`am dat pe privat...si vorbeste cu aia ca iti dau mai ieftin multe si ai diversivitate pe cand astia numai alea le au. Oricum...tine`ne la curent...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules