Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Parteneriate

Parteneriate Cauti un partener de afaceri? Poate il gasesti aici ...

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-24-2013, 01:20 PM
cristina12k cristina12k is offline
Junior Member

Default Caut partener

[SIZE=3]Am o mica firma de curatenie care a functionat anul trecut cateva luni, insa din cauza unor probleme de sanatate a trebuit sa opresc activitatea. As vrea sa incep din nou activitatea, insa nu ma mai pot ocupa singura, de aceea am nevoie de un partener. Am siteul de prezentare, cateva utilaje , forta de munca. M-am axat pe servicii de curatenie in apartamente, vile, spatii comerciale. Eventualul partener trebuie sa aiba masina, orice masina cu 5 locuri si un porbagaj incapator, pentru ca eu nu am, anul trecut am avut angajat sofer cu masina proprie. De asemenea, trebuie sa ne ocupam impreuna de absolut tot ce inseamna firma ( de la munca de birou, pana la vizionarea locatiilor, supravegherea personalului la interventii etc), sa sustinem cheltuielile impreuna( contabil, promovare, achizitionarea de noi utilaje etc), iar profitul va fi 50-50. Pentru a incepe din nou activitatea acum, ca si investitie, probabil este nevoie doar de cateva sute de euro, pentru a cumpara cateva ustensile noi, solutii etc si a incepe campania de promovare. Pot amenaja acasa la mine un spatiu pentru birou, unde sa putem lucra, pentru ca nu este necesar sa inchiriem un spatiu. Cu o promovare buna, putem acoperi cheltuielile si ramane si cu un mic profit.[/SIZE]
[SIZE=3]Pentru mai multe detalii cristina12k@yahoo.com. [/SIZE]
[SIZE=3]Multumesc[/SIZE]
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules