Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Afacerea mea

Afacerea mea Aveti o afacere? Aveti nevoie de un sfat? Aici e locul.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-17-2006, 08:06 PM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Ii asteptam pe membrii forumului nostru care au inceput diverse afaceri sa ne spuna si noua cum le merge, daca au succes, daca intampina greutati, reusite, esecuri. Stiu ca e greu si ca timpul cam lipseste, dar putem invata cu totii din experientele voastre.
Pentru povestile scrise frumos (adica hotarasc cu autorul sau hotaram noi toti pe forum) o sa fac o sectiune speciala pe site, intitulata "Afaceri de succes" sau "Afacerea mea" (sau astept sugestii [img]smileys/smiley1.gif[/img]) in care sa le public.
Ar fi o reclama in plus pentru afacerile voastre. Gratis! [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Edited by: admin
Old 05-19-2006, 06:55 AM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Puteti sa-mi spuneti ce parere aveti de propunerea mea, ca nu ma supar![img]smileys/smiley2.gif[/img]
Old 05-22-2006, 11:55 AM
LiveHotels's Avatar
LiveHotels LiveHotels is offline
Member

Salut,

Idea ta este interesanta.

Dar oare in afara de tepe, mai merge ceva?

Poate productie, dar trebuie "bani" multi.

Eu cred ca trebuie sa mai finantez site-ul meu cateva luni bune, poate in 2007 sa fie pe +.

Nu exista pic de comunicare, nu sunt rezultate.

Si in forumul asta, multi se uita,putini scriu.

Suntem o societate "statica".

Oricum IT&C nu prea are rezultate concrete (numai pentru cei ce exporta).Edited by: LiveHotels
Reply With Quote
Old 05-23-2006, 06:02 AM
admin's Avatar
admin admin is offline
Administrator

Eu cred ca mai merge si altceva in afara de tepe. Doar ca tepele probabil dau rezultate rapide, pe cand ne-tepele (ca sa ma exprim cult[img]smileys/smiley1.gif[/img]) merg pe termen mai lung. Desigur, nu toate.

Sunt curioasa, as vrea sa povesteasca justme, Rose si Danice cum le merg afacerile lui. Din cate stiu, lor le merge afacerea destul de bine. Poate mai sunt si altii, ii invit pe aici. Si sa ne stimuleze si pe noi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Si cred ca sunt si rezultate, dar cand sa mai si scrii despre ele?
Gandeste-te ca pe forumul asta s-au inscris destul de multi utilizatori care au inceput o afacere (in afara de cei care tot publica scrisori in lant [img]smileys/smiley7.gif[/img]). Ceea ce nu le prea mai da timp de scris (ca doar traiom in Romania). Fata de alte forumuri unde se scriu tineri de 12-20 ani. SI care au timp ...

Sper, totusi, ca in timp, aceasta comunitate sa fie mai inchegata si sa aiba timp sa mai scrie si aici.

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules