Go Back   Forum Afaceri > Locuri de munca > Oferte

Oferte Vrei sa angajezi? Anunta!

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 02-12-2007, 12:09 PM
radu21m radu21m is offline
Junior Member

Am cateva site-uri pe care vreau sa le promovez online, prin metode cinstite ( fara spam ); cateva exemple ar fi: inscrierea articolelor scrise de mine in siteuri de articole ( exista deja lista ); inscrierea produselor in siteuri specifice si relevante ( lista ), etc etc.

Scopul promovarii este de a obtine linkuri pe pagini cu continut si subiect relevant vizitate si de oameni si de botii motoarelor de cautare.

Plata se face pe link ( articol inscris ), promovatorul va tine o lista cu toate siteurile unde a facut promovarea; si poate aduce un venit frumos ca job part time de la calculatorul de acasa.

Nu implica nici un cost initial pentru promovator ( deci nu e smekerie ), asigur training-ul necesar ( explicatii despre cum se face fiecare treaba, exemple, etc ), nu este MLM sau afiliate scheme, practic trebuie doar facuta munca de inscriere a unor adrese web/produse/arcticole la siteuri speficice si relevante; iar plata este in functie de cat s-a muncit.

Toti cei care sunt interesati PM . Preturile difera in functie de jobul de promovare, dar sunt suficient de decente ca sa asigure un venit acceptabil; cei interesati de obicei sunt angajati ai salilor de Internet sau liceeni care vor sa munceasca cateva ore pe Internet si sa faca bani de buzunar, etc.

Nu necesita cunostinte speciale, ci doar limba engleza la nivel meniu
Cine este interesat sa ma contacteze pe yahoo messenger: wiz_bluecastle

Reply With Quote
Old 04-22-2007, 06:40 AM
talida09 talida09 is offline
Junior Member

Ma intereseaza oferta dvs.Astept detalii.Sunt studenta,detin calculator personal si conexiune la internet,cunosc limba engleza(mediu).
Reply With Quote
Old 04-22-2007, 11:14 PM
ILFenomeno1 ILFenomeno1 is offline
Junior Member

SUNT INTERESAT Pot sa fac promovare prin articole dar si alte metode (fara spam) dar se pot aduce vizitatori din ce in ce mai multi si pozitii de top in google, depinde de ce aveti nevoie . Pentru contact neopediaro@gmail.com
Reply With Quote
Old 04-23-2007, 08:45 AM
tinatimis tinatimis is offline
Junior Member

Daca mai este oferta valabila, ma intereseaza, v-am trimis si email personal la adresa data, astept detalii la tinatimis@yahoo.com , multumesc.
Reply With Quote
Old 08-24-2007, 12:37 AM
sserbanro's Avatar
sserbanro sserbanro is offline
Member

Salut!
Am ajuns şi pe aici. Mă interesează o colaborare. Īn semnătură găseşti paginile cu detalii privind atāt persoana mea cāt şi firma. Urmează mesaj.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules