Go Back   Forum Afaceri > Locuri de munca > Oferte

Oferte Vrei sa angajezi? Anunta!

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 04-03-2008, 04:55 PM
activepromotion activepromotion is offline
Junior Member

Daca consideri ca poti avea o ascensiune profesionala prin intermediul advertisingului ,te rugam sa ne contactezi.Ceea ce ne intereseaza la acest moment este dezvoltarea retelei de clienti,iar pentru a te edifica asupra produselor si serviciilor pe care le oferim te rugam sa vizitezi site-ul de prezentare al agentiei noastre. Nu dorim sa lasam la sfarsit informatiile privind castigul tau ,castig care pentru noi reprezinta recompesa oferita succeselor tale.Nu dorim sa impresionam prin expunerea unor salarii fabuloase doar de dragul unui feedback majorci dorim sa atragem persoanele care doresc prin munca sa cunoasca succesul,iar noi vom sustine acest drum printr-o recompensa care pentru inceput reprezinta 15 % din volumul vanzarilor realizate.
Noi am facut primul pas,va asteptam pentru discutii si intalniri.
Email: activepromotion@gmail.com
Tel.: 0721.49.90.56
Yahoo Messenger ID: andrei252005
Reply With Quote
Old 04-04-2008, 04:32 AM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

mi se pare cam putin, avand in vedere ca nu productia e greul ci vanzarea.
Un 25%-30% cred ca era mai onorabil.
Si daca o firma serioasa cum pretindeti ca aveti, nu are 166 de lei pentru a-si cumpara un domeniu,(chiar astazi am mai cumparat unul) m-ati lamurit.

Edited by: giurgiu
Reply With Quote
Old 04-04-2008, 08:08 AM
Junior Member

nu inteleg care e problema ta ? , in mod sigur esti o persoana careia ii lipseste notiunea de respect.Eu iti doresc succes in afacerile tale si am rugamintea sa nu te mai hazardezi in critici ,din lipsa de activitate faci comentariile de pe acest forum.Nu ar trebui sa ma supar fiindca nu sunt singurul pe care l-ai pus in situatia asta.Edited by: activepromotion
Reply With Quote
Old 04-04-2008, 08:53 AM
Junior Member

Stimate domn Gheorghe Giurgiu,
<DIV>doresc sa iti ofer inca un raspuns ,anume ca iti ofer 40 % din profit desi sunt convins ca nu vei face mare lucru.Aveti 4 site-uri si am impresia ca nu dau randament,iar grafica si designul lasa de dorit.Ma bucur pentru site-ul meu ,arata mai bine decat oricare dintre ale tale.</DIV>
Reply With Quote
Old 04-04-2008, 04:36 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Multumesc pentru oferta, insa eu nu vand pixuri sepci si cani colorate. Eu vand plante medicinale Deniplant daca ai observat.
Cat despre grafica, designul si randamentul paginilor noastre cred ca cel mai bine ar fi sa-i intrebi pe cei care cumpara acest produs.
Iar despre respect si critici trebuie sa stii ca eu am fost angajat pentru asa ceva.

In rest sa ne auzim cu bine

Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules