Go Back   Forum Afaceri > Constructii > Amenajari interioare

Amenajari interioare Sfaturi practice, materiale, preturi ...

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 12-29-2007, 08:53 AM
STALP STALP is offline
Member

vad ca putini au incercat sa mai continuie aceste idei , sint multi cred care au amici si prieteni si intr un caz de asta s ar ajuta reciproc ptr construirea unei locuinte , deci hai sa incercam sa evaluam munca si apoi materialele ptr construirea unei case de ex , materiale si manopera ajung la 15 mii cred s au mai putin , planurile si arhitectul nu stiu exact deoarece sint de multi ani plecat din tara dar puteti continua voi
Reply With Quote
Old 12-29-2007, 08:56 AM
STALP STALP is offline
Member

pentru fabricarea materialelor , pot da multe sugestii . cu bani putini se pot face toate materialele de constructie , in propria casa , inclus pardoseala si placarea bailor si a bucatariilor fara a avea nevoie de gresie s au faianta
<DIV></DIV>
Reply With Quote
Old 12-31-2007, 11:27 AM
STALP STALP is offline
Member

mai fratilor interesant forum mai e si asta , se pune cite o idee aici si se dezbate dupa 10 luni. nu spun ca nu sinteti ocupati cu afacerile voastre dar o data implicat in ceva macar trece ti semnatura s au privirea o data la saptamana cel putin , puteau iesi idei de afaceri garantate de aici dar cum toti vor ceva ,,usor si fara complicatii materiale ,, majoritatea se limiteaza la acel salariu de 2 bani pe care il iau , decit sa se implice in ceva. si inca ceva mai este pina cind in tara se va scoate furtul si inselaciunea ca facand parte din afaceri , dar atunci ideile vor fi epuizate
<DIV></DIV>
Reply With Quote
Old 01-01-2008, 02:17 PM
STALP STALP is offline
Member

HOLAAAAAAAAAAAAA
Reply With Quote
Old 01-01-2008, 02:23 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Sa ne inviti sa vizitam si noi casa acesta "pe bani putini"
Reply With Quote
Old 01-02-2008, 08:18 AM
STALP STALP is offline
Member

o sa te invit giurgiule fii sigur si cat de curand , mai am putin si revin in tara ,promit ca o sa te invit si pe oricare
Reply With Quote
Old 08-09-2008, 05:07 PM
CONSTRUCTIICASE CONSTRUCTIICASE is offline
Junior Member

Depinde citi mp are casa , cu cine lucrezi sau incepi singur si termini cu o firma mi se intampla lunar chestia asta "romanii sunt meseriasii" "http://www.constructii-locuinte.ro
Reply With Quote
Old 08-12-2008, 06:28 PM
Razvan Razvan is offline
Member

interesant subiect ..cum in ziua de azi orce tanar incearca sa isi contruiasca o casa cu bani putin exemplul meu

De curand am achizitionat o casa batraneasca la marginea braileni intr-un cartier frumos cu toate strazile asfaltate si cu trotoare renovate de curand
M-am hotarat ca jumatate din casa sa o renovez iar partea de la fata sa o daram .. adica 2 camere si in locul lor sa imi fac o sufragerie imensa si deasupra 2 dormitoare .. daca imi puteti da niste ideei ce materiale mai ieftine sa folosesc in afara de fundatie care e clasica !!! ms [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Reply With Quote
Old 08-21-2008, 12:03 PM
giurgiu giurgiu is offline
Super Moderator

Asa este, multa vorbarie , insa daca stii sa citesti printre randuri mai gasesti cate ceva
Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules