Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Idei de afaceri

Idei de afaceri Loc de impartasit si promovat idei de afaceri.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-06-2011, 10:53 AM
Ardos Ardos is offline
Junior Member

Default O afacere pentru 2011

Dispun de un teren in Voluntari,stradal pe soseaua dn2, cu utilitati,actualmente acolo am un magazin alimentar de cartier,urmand cum se incalzeste,sa investesc in a face o constructie pe suprafata de 200mp,care poate fi amenajata in functie de necesitati.Idei sant destule, de la spatiu de depozitare, vulcanizare performanta,service,spalatorie-auto,agentie-pariuri sportive,casa-amanet,auto-house,restaurant,etc...dar nu cred ca o sa mai ramana multe lichiditati,o sa am nevoie de un colaborator parolist cu o investitie minima si timp sa se ocupe,pentru ca am un job bun ,care nu vreau sa-i dau cu piciorul...inca....Daca fac eu si investitia in aparatura,licente si materie prima,as avea nevoie doar de angajati,nu de colaboratori.Mentionez ca zona beneficiaza de un intens trafic auto,doar o simpla spalatorie auto ar face min.500E.pe luna-profit,o suma realista in medie,fara dureri de cap,iar combinata si cu alte activitati ar fi o tranzitie frumoasa prin criza pentru ambele parti si pentru o perioada nelimitata,dar tind spre afaceri mai mari,ca toata lumea ... Pana se incalzeste astept propuneri,nu sfaturi,nu indrumari,nu sugestii.

Cu respect Adrian.
Reply With Quote
Old 03-04-2011, 06:04 PM
pimP pimP is offline
Junior Member

Send a message via Yahoo to pimP
Smile

Buna ziua,

Aruncati un ochi pe topicul meu va rog frumos : http://www.eafacere.ro/forum/showthr...?t=2458&page=2 , poate va tenteaza ( inca nu ma gasit partener sa ii dau drumu ) , ma gandeam si la transport moto-atv pe langa ce scrie acolo. Astept raspunsul dvs. O zi buna!

Cu stima,
Florin
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules