Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Vreti sa incepeti o afacere si nu stiti care sunt primii pasi? Intrebati aici.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-15-2011, 04:19 PM
dan_stelik dan_stelik is offline
Junior Member

Default Magazin on line

Locuiesc in Harghita si am descoperit aii un depozit de cadouri si jucarii si tot felul de maruntisuri la preturi f mici. Am fost in concediu si am vazut unele din acele produse cu adaos de 100% pe la buticuri sau tarabe.
As vrea sa gasesc pe cineva cu un magazin on line sau taraba de acest gen caruia sa ii furnizez marfa.
dak e cineva interesat ast un raspuns aici.
Reply With Quote
Old 06-21-2011, 12:57 PM
logicindustry logicindustry is offline
Junior Member

Default Ce zici de un parteneriat?

Tu te ocupi de marfa (achizitie,livrare), noi de site, marketing si vanzari. Iti dau mai multe detalii daca ti se pare interesant. Ne ocupam de piata online de 12 ani prin toata lumea. Vezi detalii pe www.logicindustry.com
Reply With Quote
Old 10-27-2011, 07:23 PM
Butnaru Ionut Butnaru Ionut is offline
Junior Member

Send a message via Yahoo to Butnaru Ionut

Īn primul rānd ar trebuie să te gāndeşti dacă ai fonduri să ţii magazinul online minim 1 an de zile, că profit nu vei scoate imediat, normal că trebuie să treacă timp pānă cānd site-ul va fi cunoscut, va trebui să investeşti bani şi īn promovare lunară ca să scoţi profit după 1 an.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules