Go Back   Forum Afaceri > Afaceri > Francize

Francize Discutii despre francize

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-15-2006, 05:29 PM
dobi dobi is offline
Member

Cine este dispus sa lase EGO-ul in buzunar ,sa se lase invatat sa urmeze un SISTEM testat pentru a obtine LIBERTATE FINANCIARA sa-mi scrie la bardanli05@yahoo.ro
Reply With Quote
Old 11-11-2006, 09:04 AM
Francipedia Francipedia is offline
Junior Member

Ce inseamna libertate financiara Dobi ? Adica sa nu ne platim impozitele ?[img]smileys/smiley17.gif[/img]. Si in buzunarul cui sa ne lasam EGO-ul [img]smileys/smiley2.gif[/img] ?

Reply With Quote
Old 11-13-2006, 10:34 AM
dobi dobi is offline
Member

LIBERTATE FINANCIARA este atunci cind ai construit un ACTIV care sa genereze un VENIT CONSTANT PE LUNA sa zicem (2500-3000 euro)dupa plata taxelor si impozitelor,independent de prezentasi implicarea TA !!!In legatura cu EGO-UL , il lasam in buzunarul fiecaruia ,siunplus INVATAM de la cei care au construit acel ACTIV de mai sus,cum sa ni-l construim SI NOI.De fapt este un SISTEM care si-a dovedit functionalitatea ,si ne este pus la dispozitie ,depinde de fiecare daca vrea sa il urmeze sau nu .NU ESTE USOR ,DAR ESTE FOARTE SIMPLU!!!EGO-UL nu ne lasa sa credem ca ceva asa de SIMPLU poate functiona si ne poate duce spre acea LIBERTATE FINANCIARA !!!

Mult SUCCES in tot ceea ce intreprindeti ,si eu va recomand sa va luati o ROATA DE REZERVA , care poate fi aderarea si cunoasterea acestui SISTEM ,PENTRU CA NU STITI CIND AVETI NEVOIE DE EA!!!

Mihai Bartha,Cluj Napoca

0741122057,bardanli05@yahoo.com

Quote:
Originally Posted by Francipedia
Ce inseamna libertate financiara Dobi ? Adica sa nu ne platim impozitele ?[img]smileys/smiley17.gif[/img]. Si in buzunarul cui sa ne lasam EGO-ul [img]smileys/smiley2.gif[/img] ?
Reply With Quote
Old 11-13-2006, 10:46 AM
Francipedia Francipedia is offline
Junior Member

OK Dobi, am inteles mai mult. Multumesc.
Ai grija totusi (consultatie gratuita) sa dai mai multe detalii. Cititorii nu iti vor "fura" ideea, pentru ca daca este o afacere ce poate fi "furata" doar dintr-o fraza de explicatii atunci ea nu este afacere.
Altfel intri in categoria celor ce dau anunturi ca vind o afacere in care te vei imbogati peste noapte, cumparind diamante sotiei si vile in Nisa etc. etc. fara nici un pic de munca, petrecind 2 ore pe zi in fata calculatorului si mingiind pisica.

Reply With Quote
Old 01-11-2007, 06:17 AM
miki miki is offline
Junior Member

suna a Amway

Ii spun eu unde trebuie sa mearga
Edited by: giurgiu
Reply With Quote
Old 02-19-2007, 05:42 PM
dobi dobi is offline
Member

Dobi :