Go Back   Forum Afaceri > Locuri de munca > La locul de munca

La locul de munca Probleme cu angajatii, cu sefii, cu colegii ...

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 12-09-2006, 12:38 PM
adrianamaria adrianamaria is offline
Junior Member

[img]smileys/smiley6.gif[/img]sunt in somaj am fost la un angajator care m-a acceptat si mi-a dat de completat la fortele de munca o cerere de incadrare in munca. am fost sa mi se completeze aceasta cerere dar din cauza unei erori la calculator mi s-a spus sa revin dupa aceast acerere luni ( eu m-am dus vineri) pt ca trebuie sa si semnez.

acum as vrea sa anulez acesta cerere si sa-mi continui somajul deoarece nu fac fata la cerintele angajatorului.

se paote face acest lucru? daca stie cineva va rog frumos sa-mi raspundeti si mie

multumesc!!!

nu stie nimeni sa-mi rasounda si mie??? sau nu este nic o persoana conectata acum

Edited by: adrianamaria
Reply With Quote
Old 12-11-2006, 01:39 PM
firetiger firetiger is offline
Member

Cazul tau este oarecum particular. Cel mai bun raspuns il poti afla chiar la fortele de munca.
Reply With Quote
Old 12-13-2006, 04:58 PM
produzione produzione is offline
Junior Member

Adriana, trebuie sa intrebi la somaj. Cu o ciocolata poate rezolvi. Voiam sa te intreb ce studii ai, si daca cunosti o limba straina. Imi poti trimite si mie un cv? Am adresa de mail la Oferte, caut agenti pt strangerea publicitatii. In principiu, daca te-ar interesa astept un mail.

Reply With Quote
Old 09-28-2008, 07:23 PM
allyssa allyssa is offline
Junior Member

Draga mea, daca angajatorul ti-a facut contract de munca, nu mai poti face nimik, nu mai beneficiezi de somaj, in cazul in care tu renunti. dar, daca nu ti-a fost inregistrat contractul si nici la AJOFM nu ai anuntat inca, atunci poti rezolva cumva sa iti mai primesti somajul.
Edited by: admin
Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules