Go Back   Forum Afaceri > IT&C > Hardware

Hardware Placi, procesoare, monitoare, storage, ...

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 08-03-2007, 09:27 AM
Guest

Este cineva care foloseste acest model de notebook VGN-FZ11M ... as dori sa il achizitionez ..insa vreau o parere obiectiva in acest sens ..Multumesc
Reply With Quote
Old 02-09-2008, 10:42 PM
kondordv kondordv is offline
Member

Send a message via Yahoo to kondordv

sa-ti zic un zvon, o poveste pe care am auzit-o de la un prieten. Si-a cumparat un Sony Vaio nu stiu ce model, si dupa 6 luni a murit de tot. Nu vreau sa te influentez in alegerea ta, dar eu sincer am o parere foarte proasta despre Sony in general si nu inteleg de au preturile alea la notebook-uri desi abia au aparut pe piatza. In spate am o experienta foarte proasta cu cateva echipamente electronice Sony.

Si eu sunt in cautarea laptopului dorit, si ceea ce mi-as dori cel mai mult si nu am gasit mai in toata tara este HP Pavilion 9788eg, cred ca acest notebook este un vis care poate deveni realitate. Deocamdata am contactat doar pe cei de la HP sa-l trimita prin posta, eu l-am gasit si in germania numai ca avea tastatura nemteasca si nu-mi place.

Vezi mai jos caracteristici, sunt sigur ca te va multumi mai mult decat orice Vaio, si nu uita...asa ceva la noi in tara ar costa vreo 3000 euro, in schimb in Europa il poti lua cu 1200 eur.

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/de/de...-81549741.html

verifica si gandeste-te bine la alegerea ta!

multa bafta!

Reply With Quote
Old 02-27-2008, 10:35 PM
kili kili is offline
Junior Member

30% din pretul unui notebook sony vaio reprezinta garantia. In Romania inca nu sunt centre de service pentru Sony Vaio. Ele sunt trimise in Olanda. Aceasta informatie o am din mai 2007. Sper sa fie altfel acum....dar n-am mai auzit nimic
Reply With Quote
Reply

Tags
notebook, sony vaio

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules